Zaprojektuj neon dla strefy ucznia

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS TYPOGRAFICZNY

NA PROJEKT NEONU DO STREFY UCZNIA

Pomysł na stworzenie Strefy Ucznia pojawił się podczas licznych spotkań Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020. W tym samym roku uczennice klasy drugiej: Natalia Bukowska, Julia Macioszek i Klaudia Nizińska wykonały projekt Strefy Ucznia w ramach zadania z Aranżacji wnętrz z prof. Moniką Pyszczyńską. Na podstawie tego projektu powstaje obecna Strefa Ucznia, której realizacja powoli dobiega końca.

Od samego początku jest to działanie zainicjowane przez uczniów i mające umilić uczniom czas spędzony w szkole. Niewykorzystana dotąd przestrzeń zapełniła się licznymi siedziskami i ławami, przy których można napić się kawy, poczytać książkę lub poszkicować. W razie potrzeby, mobiline siedziska mogą być również wykorzystane w Auli lub w bibliotece.

Aby jeszcze bardziej autrakcyjnić tę przestrzeń, chcielibyśmy aby została ona oświetlona w nietuzinkowy sposób, neonem zaprojektowanym przez Was – uczniów bydgoskiego plastyka.

Wskazówka! Nie ograniczajcie się tylko do typograficznego opracowania hasła “bydgoski plastyk”. Neon może mieć dowolną grafikę i elementy dekoracyjne – najważniejsze aby wpasował się w klimat naszej szkoły.