Animacja w bibliotece

Już drugi sezon w bibliotece szkolnej na długiej przerwie raz w tygodniu spotykają się osoby zainteresowane animacją. Nauczyciel multimediów Łukasz Wiese przygotowuje specjalne pokazy i warsztaty dotyczące różnych technik animacji.
W poprzednim roku szkolnym zajęcia miały charakter w większości tematycznie ukierunkowanych projekcji z komentarzem nauczyciela. Materiały z ubiegłorocznej edycji dostępne tu.
W tym roku kładziemy nacisk bardziej na zajęcia praktyczne. Już wielu z Was miało okazję wypróbować technikę między innymi animacji wycinankowej, malarskiej, a ostatnio sprawdzaliśmy co można zdziałać za pomocą piasku. W najbliższy piątek będziecie mieli okazję zobaczyć jak można wykorzystać w animacji sól kuchenną?
Wszystkie osoby zainteresowane animacją zapraszamy w każdy piątek na długą przerwę o godzinie 10.35 do biblioteki szkolnej. Spotkania dają okazję zobaczenia jak dużo różnych możliwości daje animacja. Sprzęt używany w czasie zajęć (np.: iPad, statyw, stół podświetlany) jest dostępny w szkole i możecie z niego korzystać również w celu rozwoju swoich zainteresowań. Wydaje się, że to tylko jedna przerwa raz w tygodniu, ale w skali roku to tak, jakbyście uczestniczyli w 10 godzinnych warsztatach.
Serdecznie zapraszamy i dziękujemy panu Łukaszowi Wiese za systematyczne przygotowywanie i prowadzenie pokazów oraz ćwiczeń.

Biblioteka szkolna

 

Fot. Franciszek Otto

 

 

_MG_3356 _MG_3357 _MG_3358 _MG_3359 _MG_3360 _MG_3363 _MG_3364 _MG_3365 _MG_3369 _MG_3370 _MG_3378 _MG_3385