Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Sympatycy Szkoły,

życzymy wszystkim, aby rok szkolny 2020/21 okazał się czasem sukcesów, kreatywnej pracy i rozwoju. Abyśmy wyciągnęli właściwe wnioski z wyjątkowych wydarzeń roku poprzedniego i docenili to, co najważniejsze – bycie razem we wspólnocie, którą łączy pasja i sztuka.
Uczmy się siebie, wsłuchujmy się w potrzeby drugiego człowieka, stwórzmy w tym roku niepowtarzalną atmosferę, która jest możliwa tylko w szkole artystycznej w wyjątkowym budynku przy ulicy Konarskiego 2.

Dyrektor ZSP Joanna Wiśniewska-Kośmider wraz z całym gronem pedagogicznym

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2020/2021, która odbędzie się 1 września – wtorek. W trosce o Wasze bezpieczeństwo postanowiliśmy spotykać się tego dnia w ogródku szkoły w mniejszych grupach według harmonogramu zamieszczonego poniżej. Po oficjalnym rozpoczęciu roku czekają Was klasowe spotkania z wychowawcami.

Bardzo prosimy, abyście do szkoły przyszli bez osób towarzyszących, również rodziców. Mamy nadzieję, że zamieszczona na naszej stronie fotorelacja z rozpoczęcia roku odda klimat naszego spotkania, aby Wasi bliscy mogli choć wirtualnie celebrować z Wami tę chwilę.
Pamiętajcie o dezynfekcji rąk przed wejściem do szkoły i o założeniu maseczki, jeśli przebywacie poza klasą lekcyjną – szczegółowe zasady obowiązujące na terenie ZSP przedstawią Wam wychowawcy.
Prosimy również, abyście po spotkaniach z wychowawcami udali się bez zbędnej zwłoki do wyjścia – nie gromadźcie się na korytarzach.
Jeśli w dniu 1 września nie będziecie się dobrze czuć, zostańcie w domu i poinformujcie o tym niezwłocznie Waszego wychowawcę.

OD RACJONALNEGO ZACHOWANIA NAS WSZYSTKICH ZALEŻY NASZE BEZPIECZEŃSTWO – DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!

Harmonogram spotkań:

9:00 – 9:30 – klasy maturalne: 4a, 4b i VI OSSP
9:40 – 10:10 – klasy 3a, 3b, 3c i V OSSP
10:20 – 10:50 – klasy 2a, 2b, 2c
11:00 – 11:30 – klasy 1a, 1b

Przyjdźcie nie tylko z maseczkami, ale też z uśmiechem, którego niczym nie można zakryć. Zapraszamy!

Fotorelacja: Viola Kuś, Michalina Bebyn