Fundacja św. Mikołaja w Zespole Szkół Plastycznych

Prosimy o udział w aukcjach prac uczennic bydgoskiego plastyka pomagających zbierać pieniądze na pomoc dzieciom w Ukrainie organizowaną przez Fundację św. Mikołaja!

AUKCJE PRAC na allegro


Kolejny rok zbieramy środki finansowe na fundusz stypendialny Fundacji św. Mikołaja, która pomaga uczniom Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Chcemy, aby każdy z uczniów miał możliwość rozwijać swoje pasje i zainteresowania. 

Zapraszamy do udziału w zbiórce pieniędzy na stypendium Fundacji św. Mikołaja. Dzięki temu jesteśmy w stanie ufundować kolejne stypendia. W ubiegłym roku zgromadzone środki pozwoliły przyznać stypendium dla jednego ucznia.

Aby wesprzeć aktualną inicjatywę, prosimy dokonać wpłaty min. 80 zł na subkonto szkoły w Fundacji św. Mikołaja.

Przy okazji otwarcia wystawy nauczycieli bydgoskiego plastyka „Po-Za Czasem i Kanonem” w Galerii miejskiej bwa w Bydgoszczy jeden z nauczycieli udostępnił swoje prace. Każdy, kto dokona wpłaty na fundusz stypendialny ma możliwość po przesłaniu potwierdzenia wpłaty wybrać w formularzu google ilustrację, opcję oprawy i format. Gotowe, oprawione prace, będzie można odebrać w siedzibie szkoły w Bydgoszczy, ul. Konarskiego 2. 
Formularz wyboru prac

Informacje szczegółowe dotyczące funduszy znajdują się na profilu szkoły na stronie Fundacji:
https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/zespol-szkol-plastycznych-w-bydgoszczy

W trakcie akcji specjalnych Fundacja św. Mikołaja podwaja każdą złotówkę wpłaconą na subkonto szkoły. Dzięki temu zebrane środki tworzą fundusz pomocy dla uczniów w trudnej sytuacji finansowej.

Wpłacając min. 80 zł na fundusz stypendialny do 30 kwietnia 2022, otrzymasz wybraną przez siebie ilustrację. Zapraszamy do wspierania i pomocy młodym talentom!

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy przekazali swoje prace i aktywnie brali udział we wcześniejszych akcjach. Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w realizacji projektu! Dzięki Waszej aktywności doświadczamy czym są wzajemne: wsparcie i pomoc.