Konkurs Camerimage dla uczniów i studentów z woj. kujawsko-pomorskiego

Kolejna edycja festiwalu zbliża się wielkimi krokami, spieszę więc poinformować, że w tym roku zorganizowaliśmy konkurs, dzięki któremu można zdobyć wejściówki na tegoroczną, 25. edycję Festiwalu Camerimage (11-18 listopada).

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych (15-21 lat) na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Aby wygrać wejściówkę należy napisać krótki artykuł (500-1000 słów) na temat „Z czym kojarzy mi się festiwal Camerimage? Dlaczego warto wziąć w nim udział?” i przesłać pracę wraz ze swoimi danymi w formacie PDF i WORD do 6 października 2017 r. do godziny 16:00 drogą mailową na adres: darek.kuzma@camerimage.pl.

W załączniku do maila przesyłam regulamin konkursu i dodatkowo grafiki z tegorocznym plakatem.
Tutaj znajdą Państwo więcej informacji: http://www.camerimage.pl/pl/Konkurs-Camerimage-Dla-Uczniow-I-Studentow-Z-Woj-Kujawsko-Pomorskiego.html

Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby udało się Państwu wspomnieć o konkursie na zajęciach i zachęcić uczniów do udziału!

Przy okazji chciałabym też dodać, że lada dzień ogłosimy nabór wolontariuszy – byłoby fantastycznie, gdyby mogli Państwo ogłosić to swoim uczniom i studentom. Pozwolę sobie napisać osobnego maila o rozpoczęciu naboru jak tylko go otworzymy.