Licytacja prac naszych uczniów

Prace uczniów będą licytowane w najbliższą sobotę podczas 2 Balu Bydgoskiego Klastara Przemysłowego, który odbędzie się w Hotelu City w Bydgoszczy. Na 2 Balu będzie to już druga licytacja robiona wspólnie z UKW. W ubiegłym roku wszystkie pozyskane środki pieniężne zasiliły konto akcji: „Obudźmy śpiącą królewnę” – na rzecz będącej w śpiączce Katarzyny Przygody, pracownicy Uniwersytetu Technologiczno-Przemysłowego. W tegorocznej akcji, pieniądze za zlicytowane prace, przekazane zostaną na rzecz walczącej z rakiem piersi Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Słowa Jego Magnificencji Rektora UKW prof. Jacka Woźnego:
„Składam serdeczne podziękowanie w imieniu własnym i społeczności akademickiej UKW na ręce dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy za wsparcie organizowanej przez naszą Uczelnię akcji charytatywnej na rzecz Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej. Wasz gest jest
niewymierny i żadne pieniądze pozyskane w trakcie licytacji przekazanych prac plastycznych nie są w stanie go oszacować. Dziękuję raz jeszcze za okazane serce.”

Oliwia-Karolewska Marta-Jerzmanowska Karolina-Jakubczak Kamila-Pigońska