Upgrade w toku

Projekt Zakup wyposażenia do pracowni aranżacji przestrzeni i multimediów
dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Nowocześni uczniowie to nowoczesna szkoła. Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 310 000 zł i kierując się hasłem kreatywnego rozwoju w Zespole Szkół Plastycznych im. L. Wyczółkowskiego udało się zrealizować projekt „Zakup wyposażenia do pracowni aranżacji przestrzeni i multimediów”.

W ramach Projektu został zakupiony sprzęt komputerowy (między innymi komputery, iPady, tablety graficzne, drukarka wielofunkcyjna), sprzęt multimedialny (w tym: aparaty fotograficzne z akcesoriami, specjalistyczne wyposażenie pracowni multimediów i aranżacji przestrzeni (stół montażowy z podświetlanym blatem, ploter frezująco – tnący, maty do cięcia) oraz meble specjalistyczne (szafy na prace plastyczne, biurka i krzesła komputerowe). Całkowita kwota Projektu z wkładem własnym wyniosła 324 620,06 zł. Dzięki temu zapewniono uczniom bydgoskiego Plastyka możliwości rozwijania swych wyjątkowych umiejętności w duchu XXI wieku.

Dodatkową wartością będzie fakt, że zakupione wyposażenie pracowni będzie służyło nie tylko uczniom placówki, ale również dzieciom i młodzieży z regionu w czasie warsztatów tematycznych organizowanych przez szkołę. Już teraz zapraszamy zainteresowane grupy wraz z opiekunem na „Spacer po szkole – od piwnicy po strych”.

Szczegóły w padlecie

inforgrafika duża projekt