Szlachetna Paczka 2017 – podsumowanie

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Pracownicy Szkoły.
Na przełomie listopada i grudnia 2017 roku nasza szkoła, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizowała Szlachetną Paczkę.
Dzięki Waszej hojności zebraliśmy najpotrzebniejsze artykuły: żywność, środki czystości, przybory szkolne i pościel. Ponadto dokupione zostały towary i bony za ponad 2000 zł – odkurzacz i komplet wymiennych worków, krajalnica, upominki specjalne, zestawy prezentowe oraz karty podarunkowe: 500 zł na zakupy w hipermarkecie, 400 zł na obuwie, 150 zł do księgarni multimedialnej.
Uczniowie zapakowali 20 pięknych kolorowych kartonów, które w sobotę 9 grudnia zostały przewiezione do magazynu Szlachetnej Paczki.
W relacji wolontariusza opiekującego się rodziną padają słowa „Rozpakowywaniu paczek towarzyszyło ogromne wzruszenie i potok łez … ze szczęścia. Spełnione zostały wszystkie potrzeby i życzenia rodziny, a nawet dużo więcej”.
Pragnę, w imieniu obdarowanej rodziny i własnym, z całego serca PODZIĘKOWAĆ za Państwa wsparcie, a uczniom za ogromne zaangażowanie i nieocenioną pomoc. Życzę radosnych, spokojnych i pogodnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Justyna Szczurowska
– szkolny koordynator akcji

bez-nazwy-na-paczkę-(3) Dok1 na-paczkę-(3)