Uwaga! Zmiana formuły Jubileuszu i Drzwi Otwartych.

Z uwagi na niecodzienną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Gości, Absolwentów, Uczniów, Pracowników oraz Przyjaciół Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego, podjęliśmy odpowiedzialną decyzję o zmianie formuły obchodów 75 – lecia istnienia Szkoły. 

Jest to dla nas niezwykle przykra sytuacja, gdyż nie możemy bezpośrednio świętować tego Jubileuszu z Przyjaciółmi i Sympatykami ZSP. Rozwaga i dbałość o bezpieczeństwo sprawiła, że postanowiliśmy wykorzystać nowoczesne technologie i dzielić się z Państwem podejmowanymi inicjatywami interaktywnie. Zachęcamy do zapoznania się z opracowanymi publikacjami, które już pod koniec kwietnia znajdą się na stronie internetowej Szkoły: plastyk.bydgoszcz.pl. Pozwolą one upamiętnić obchody 75-lecia funkcjonowania Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Kandydatów, ich Rodziców a także Uczniów i Pracowników Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego, podjęliśmy odpowiedzialną decyzję o odwołaniu Drzwi Otwartych w zaplanowanej wcześniej formule i zorganizowaniu ich interaktywnie. Pod koniec kwietnia w zakładce Rekrutacja pod linkiem http://plastyk.bydgoszcz.pl/szkola/rekrutacja/ umieszczone zostaną multimedialne informacje, które przybliżą Państwu obraz naszej Szkoły.