Warsztaty scenograficzne

Od poniedziałku, 24 października 2016, rozpoczną się warsztaty scenograficzne. Odbywać się będą przez 4 kolejne poniedziałki od godz. 15.30 w sali nr 27. Warsztaty są organizowane dla wszystkich chętnych uczniów. Podczas warsztatów wykonamy projekty i makiety scenografii. W zależności od decyzji uczestników będzie to scenografia do filmu animowanego, miniatura scenografii do przedstawienia teatralnego lub do sesji zdjęciowej z wykorzystaniem green screen’a. Zdjęcia scenografii będzie można połączyć z fotografowanymi na zielonym tle postaciami. Podczas spotkań będziemy budować nastrój za pomocą światła i zmieniać charakter scenografii w zależności od rodzaju oświetlenia. Dzięki dokumentacji fotograficznej nasze doświadczenia będzie można wykorzystać w dalszej pracy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Koszt materiałów do realizacji scenografii będzie szacowany indywidualnie na podstawie projektu i dostosowywany do możliwości finansowych. Zapraszamy serdecznie.

Warunkiem otrzymania certyfikatu ukończenia warsztatów scenograficznych jest udział w minimum 85% zajęć dydaktycznych oraz wykonanie projektu i realizacja makiety scenograficznej. Zajęcia odbywają się w godzinach od 15.30 do 18.00